DEVA’DAN CAN KURTARAN MADENCİLERE TEŞEKKÜR

DEVA Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek ve yönetim kurulu üyeleri, Kahramanmaraş merkezli depremlerde arama kurtarma çalışmalarına katılarak enkaz altından birçok insanı kurtaran maden işçilerini ziyaret ederek teşekkür etti. Başkan Tunçdirek, Bağımsız Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Gökay Çakır’a partisinin "Afet Eylem Palanını" takdim etti.

DEVA’DAN CAN KURTARAN MADENCİLERE TEŞEKKÜR

Soma’daki maden işletmelerinde çalışan yüzlerce maden işçisi, Maraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerde arama kurtarma çalışmalarına katılmış ve enkaz altından onlarca insanı kurtarmıştı.

DEVA’DAN TAM KADRO ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, Soma İlçe Başkanı Ahmet Zeki Doğan ve ilçe yöneticileri ile Bağımsız Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Gökay Çakır ve yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN TUNÇDİREK’TEN TEŞEKKÜR

Tunçdirek, depremin hemen ardından arama kurtarma için bölgeye giden maden işçilerinin özveri ve fedakârca çalışmaları sonucu enkaz altından onlarca insanın kurtulduğunu belirterek “11 ilimizi etkileyen büyük depremde yüreğini, gücünü ortaya koymuş, tespit ve enkaz altındaki canlarımızı cansiperane bir şekilde kurtararak madencilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi. Başkan Tunçdirek, ayrıca Bağımsız Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Gökay Çakır’a partisinin "Afet Eylem Palanını" takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2023, 14:23
YORUM EKLE

banner95

banner94