banner83

İYİ PARTİ YUNUSEMRE’NİN A TAKIMI BELLİ OLDU

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Başkanlık Divanı’nda yer alan isimleri açıkladı. Divanda, partilerinden istifa ederek İYİ Parti’ye katılan İlçe Başkanları ve STK temsilcileri de bulunuyor. Başkan Akan, “Yunusemre ilçemizin ve Manisamızın her bir noktasını gezerek sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız.” açıklamasında bulundu.

İYİ PARTİ YUNUSEMRE’NİN A TAKIMI BELLİ OLDU
banner87

Geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak yeni dönemde göreve bir kez daha seçilen İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın A takımı belli oldu. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlık Divanı’nda farklı siyasi partilerden gelerek İYİ Parti’ye katılan isimlerin de yer alması dikkat çekti.

İSTİFA EDEN BAŞKANLAR, A TAKIMDA

Saadet Partisi Yunusemre İlçe Başkanı görevinden istifa eden Erol Nurbaş ve Gelecek Partisi Yunusemre İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Muhsin Seven’e teşkilat koordinatörü yapması dikkat çekti. Muradiyeliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Haşim Özdemir de teşkilat koordinatörü olarak görevlendirildi.

DALKILIÇ DA İYİ PARTİ’DE

Daha önce AK Parti İl Disiplin Kurulu Başkanlığı yapan Manisa Barosu İl Disiplin Kurulu üyesi Av. Umut Dalkılıç, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın Başkan Vekili olarak atandı. İlçe Sekreteri görevine Mali Müşavir Himmet Kaplan, Siyasi İşler Başkanlığı’na ise Manisa’nın duayen siyasetçilerinden Necmi Rıza Akdinç getirildi.

“ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan yaptığı konuşmada, “Demokrasi şöleni içerisinde geçen kongremizin ardından mazbatamızı alarak Başkanlık Divanı’mızı oluşturduk. Ekibimizle birlikte Yunusemre ilçemizin ve Manisamızın her bir noktasını gezerek sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Gece gündüz çalışarak İYİ Parti’nin hem Manisamızda hem de Türkiye genelinde en başarılı sonuçlar alması için uğraş vereceğiz. Bizlere güvenen herkese çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte İYİ bir Türkiye için çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2022, 15:07
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.