İYİ PARTİLİ ÇELİK KONGRE ÖNCESİ ÜYE PATLAMASI YAPTI

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik kongreye sayılı günler kalmasına karşın üye kaydında sınır tanımıyor. Başkan Çelik, “Kongreler yenilenme, güçlenme, filizlenme zamanıdır. Bizler büyüyeceğiz, halkın sesi olacağız.” açıklamasında bulundu.

İYİ PARTİLİ ÇELİK KONGRE ÖNCESİ ÜYE PATLAMASI YAPTI
banner87

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik kongreye az bir süre kala açıklamalarda bulundu.

“KONGRE SÜRECİ BAŞLADI”

Başkan Çelik, “Genel merkezimiz, genel seçimler öncesinde aldığı karar üzerine tüm teşkilatlarımızda sil baştan yenilenme yani kongre süreci başladı. Biz Şehzadeler ilçesi olarak, 3. Olağan kongremizi 27 Kasım saat 12:00’de yapacağız. Ben yerel seçimlerden sonra İl Başkanımız Hasan Eryılmaz’ın tavsiyesi, genel başkanımız Meral Akşener'in oluru ile ilçe başkanı olarak atandım. Sonrası da 2. Olağan kongrede ilçe başkanı adayı oldum ve delegenin teveccühü ile seçilerek başkan oldum. Üçüncü kongre öncesinde üye sayımız 2000 civarında olunca 67 mahallede delege seçimi yaptık. Seçilen 400 delege ile 27 Kasım tarihinde Allah nasip ederse 3. Olağan kongresini yapacağız, şu ana kadar meclis üyesi olan bir arkadaşımız adaylığını açıkladı. Tabi ki seçime kadar yeni aday açıklamaları olabilir, demokrasilerde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı aday olabilir ve olmalıdır. Ben ve yönetimin olarak hiç durmadan gece gündüz üye yapmak için uğraşıyoruz.” dedi.

“BİZLER BÜYÜYECEĞİZ, HALKIN SESİ OLACAĞIZ”

Başkan Çelik, “Genel başkanımızı anlatıyoruz, il başkanımızı anlatıyoruz, karşılığında büyük teveccüh görüyoruz. Sadece son on beş günde 150 yeni üye kaydı yaptık. Yapılan her üye bizim için çok değerlidir ama belli kariyerde ve önemli iş kollarında olan hekim, sanayici, avukat, yönetici, sporcu olmak üzere birçok meslek gurubunda ismi biline üyeler kazandık. Ben ve ekibim seçime değil, üye kaydına hız verdik çünkü biz genel başkanımız ve il başkanımıza söz vermiştik. Koltuk eskitmeyip ayakkabı eskiteceğiz dedik. Son söz olarak kongreler yenilenme, güçlenme, filizlenme zamanıdır, bizler büyüyeceğiz, halkın sesi olacağız.” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2022, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94