ŞERBETLİ TATLILARIN ŞAHI: KÜNEFEM 33

ŞERBETLİ TATLILARIN ŞAHI: KÜNEFEM 33
banner87

Türk mutfağının en sevilen, bayramlarda, özel günlerde ya da yemeklerden sonra hemen hemen herkesin sevdiği şerbetli tatlıları hakkını vererek yapan Manisa’nın en iyi şerbetli tatlıcılarından ‘Künefem 33’, 5 yıldır künefe başta olmak üzere adeta damak çatlatan tatlıları Manisalılarla buluşturuyor.

Künefem 33 İşletme Sahibi Hakan Şirip, 2017 yılında Manisa’da açılan Künefem 33’te satılan tatlıların içeriği hakkında bilgiler verdi. Kaliteli ürünlerle hazırlanarak damakları şenlendiren şerbetli tatlı çeşitlerini Manisalılara sunan Künefem 33’ün en iddialı ürünlerinin başında künefe, soğuk baklava ve midye baklava geliyor.

“ÜRÜNLERİN TAMAMI KENDİ İMALATIMIZ”

Şirip, işletmelerindeki şerbetli tatlıların müşteriler tarafından çok beğenilmesinin nedenini şu sözlerle açıkladı; “Ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Lezzetli tatlılar için imalatta kaliteli ürün kullanmak gerekir ve tatlıyı yapan ustanın da iyi olması lazım. O zaman bütün tatlılar adeta sanata dönüşür. Lezzetin sırrı bu”

LEZZETİN SIRI BU PÜF NOKTALARDA SAKLI

İyi bir künefe ve iyi bir baklavanın nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi veren Şirip, “İyi bir baklava damakta çıtır çıtır ezilen, yedikten sonra damakta tat bırakan bir lezzeti olması lazım. Bu da kullanılan sade yağ ile antep fıstığının kalitesine bağlıdır” dedi.

TÜM İŞLETMELERE SERVİS YAPILIYOR

Restoran, pastane ve kafeler olmak üzere tüm işletmelere tatlı verdiklerini kaydeden Şirip, evlere paket servisi yaptıklarını da belirtti. Şirip, müşterilerin en çok künefeyi tercih ettiklerini belirtti.

Alo Paket Servis:

Tel: (0 236) 233 53 53

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94