TÜRK BÜRO SEN’DEN AZERBAYCANLI ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ

Geçtiğimiz günlerde Azerbaycanlı öğrencilere burs verilmesi konusunda çalışmalarının olduğunu ifade eden Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül'e bir destek de, Türk Büro Sen Manisa Şube Başkanı Ahmet Ağır'dan geldi.

TÜRK BÜRO SEN’DEN AZERBAYCANLI ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ
banner87

Türk Büro Sen Manisa Şube Başkanı Ahmet Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül'e ziyarette bulundular.

“TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYA KARAR VERDİK”

Başkan Ağır, "Yönetim Kurulu üyelerimizin de desteğiyle 'Bir Millet İki Devlet' anlayışından yola çıktık, ve Manisa Türk Büro Sen Şube Başkan yardımcımız olan Şentürk Hoşgül'ün bu örnek davranışına destek olmak gayesiyle taşın altına bizlerde elimizi koymaya karar verdik. Biliyorsunuz ki Bizim İlkemiz Önce Ülkemiz dedik, ve bu itibarla kardeş Ülke Azerbaycan'dan şehrimizde öğrenimini devam ettirecek kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek ve bunu söylem ile değil eylem ile göstermek istedik hayırlı olsun" dedi.

BAŞKAN HOŞGÜL TEŞEKKÜR ETTİ

Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ise Türk Büro Sen Manisa Şube Başkanı Ahmet Ağır ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri destek için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94