Köprübaşı’nda meydan çalışmaları devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Köprübaşı’nda başlattığı Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projesi’nde çalışmalar devam ediyor. Daha yaşanılabilir şehirler oluşturmak adına projeler ürettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye...

Köprübaşı’nda meydan çalışmaları devam ediyor
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Köprübaşı’nda başlattığı Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projesi’nde çalışmalar devam ediyor. Daha yaşanılabilir şehirler oluşturmak adına projeler ürettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çalışmaların tamamlanmasıyla ilçede sosyal alanlara bir yenisinin daha ekleneceğini dile getirdi.

İl genelinde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’nda yapımına başlanan Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projesi’nde çalışmalarını sürdürüyor. Köprübaşı’nın çehresini değiştirecek olan proje için ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğünce meydanın alt yapısı yenilendi. Çalışmalar kapsamında meydanda kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu hatları yenilendi. Ardından Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projesi’nin çalışmalarına start verildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak, Manisa’nın en ücra noktalarına kadar hizmetlerin ulaştırılması çabası içerisinde olduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Daha yaşanabilir şehirler oluşturmak adına hem alt yapı hem de üst yapı çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Köprübaşı’nda vatandaşların ihtiyaç duyduğu sosyal alanlara bir yenisinin daha ekleneceğini dile getiren Başkan Ergün, “Geçtiğimiz aylarda Avukat Özcan Akçiçek Parkı’nı yenileyerek ilçemizin hizmetine kazandırmıştık. Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projemizde de çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ilçemizde vatandaşlarımız hem yeni bir sosyal alana kavuşacak hem de ilçemizin gizli güzelliği ortaya çıkacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94