MAGİAD Bakan Zeybekçi’yi ağırlayacak

Manisa Genç İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkanı Erkan Güral’ın 15 Temmuz şehitleri anısına Kütahya’da faaliyete geçirdiği seramik fabrikasının açılışına katıldı. MAGİAD...

MAGİAD Bakan Zeybekçi’yi ağırlayacak
banner87

Manisa Genç İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkanı Erkan Güral’ın 15 Temmuz şehitleri anısına Kütahya’da faaliyete geçirdiği seramik fabrikasının açılışına katıldı. MAGİAD Yönetim Kurulu üyeleri açılışta Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’yi Manisa’da düzenlenecek ekonomi zirvesine davet etti.

Manisa Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkanı Erkan Güral’ın 15 Temmuz Şehitleri anısına Kütahya’da faaliyete geçirdiği seramik fabrikasının açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen açılışa Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve TOBB Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da katıldı. Açılışın ardından MAGİAD Yönetim Kurulu üyeleri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile bir araya geldi. Ülke gündemi ve ekonomi ile ilgili konuşan MAGİAD yöneticileri önümüzdeki günlerde Manisa’da düzenleyecekleri ekonomi zirvesine Bakan Zeybekçi’yi de davet etti.

Manisa Genç İş Adamları Derneği Başkanı Ömer Geriter, “Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkanı Erkan Güral’ın 15 Temmuz şehitleri anısına faaliyete geçirdiği seramik fabrikasının açılışına katıldık. Burada Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi ile de konuşma fırsatımız oldu. Kendisini Manisa’ya davet ettik. Bakanımız da davetimizi kabul etti. Bakanımızın nezaketi ve davetimizi kabul etmesiyle onur duyduk” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94