Minik öğrenciden geri dönüşüm kutusu talebi

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret eden Salihli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Elif Ceren Duruk, Başkan Kayda’dan okulları için geri dönüşüm kutusu talep etti.Salihli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Elif...

Minik öğrenciden geri dönüşüm kutusu talebi
banner87

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret eden Salihli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Elif Ceren Duruk, Başkan Kayda’dan okulları için geri dönüşüm kutusu talep etti.

Salihli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Elif Ceren Duruk, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti. Eğitime verdiği destekten dolayı Başkan Kayda’ya teşekkür eden Minik Elif Ceren, okullarına geri dönüşüm kutusu talebinde bulundu. Ziyarette Elif Ceren Duruk, aynı zamanda Başkan Kayda’ya yazdığı mektubu okudu. Kendisine yazılan mektubu minik Elif’ten dinleyen Başkan Kayda, mektupta yer alan geri dönüşüm kutusu talebinin için en kısa sürede çözüleceğini belirterek, anlamlı ve bir o kadar da duygulu güzel satırlar için Elif Ceren Duruk’a teşekkür etti. Ziyaretinden dolayı minik öğrenci Elif Ceren Duruk’a teşekkür eden Başkan Kayda, derslerinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94