banner83

Pazarda bulduğu içi para dolu cüzdanı zabıtaya teslim etti

Manisa’nın Alaşehir ilçesindeki pazarcı esnaflarından Sultan Kazancı, pazarda bulduğu ve içi para dolu olan cüzdanı Alaşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerine teslim ederek insanlık örneği sergiledi.Salı günü ilçede bulunan semt pazarında...

Pazarda bulduğu içi para dolu cüzdanı zabıtaya teslim etti
banner87

Manisa’nın Alaşehir ilçesindeki pazarcı esnaflarından Sultan Kazancı, pazarda bulduğu ve içi para dolu olan cüzdanı Alaşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerine teslim ederek insanlık örneği sergiledi.

Salı günü ilçede bulunan semt pazarında elek satarak geçimini sağlayan Sultan Kazancı içerisinde 450 TL’nin olduğu cüzdanı bulunca hiç düşünmeden Alaşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerine teslim etti.

Örnek davranışı sergileyen vatandaş Sultan Kazancı, “Ben üzerime düşen insanlık görevimi yerine getirdim. Teslim edip etmemekte bir an bile tereddüde düşmeden, düşürülen cüzdanı zabıta görevlilerine teslim ettim. Daha sonra zabıta memurları, cüzdanın içindeki kimlikten yola çıkarak cüzdanın sahibine ulaştılar. Benim yerimde vicdan sahibi olan herkes aynı şeyi yapardı” dedi.

Cüzdan sahibi ve zabıtalar tarafından tebrik edilen Sultan Kazancı bu duyarlı davranışı ile herkese örnek oldu.
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.