BİR İLKE İMZA ATTILAR

Saruhanlı’nın Dilek Kasabası Belediye Başkanı Eylem Özhan’ın annesi 50 yaşındaki Gülşen Özhan, Özel Grandmedical Hospital’da gerçekleştirilen lazer diskektomi ile sağlığına kavuştu.

BİR İLKE İMZA ATTILAR
banner87
 Saruhanlı’nın Dilek Kasabası Belediye Başkanı Eylem Özhan’ın annesi 50 yaşındaki Gülşen Özhan, Özel Grandmedical Hospital’da gerçekleştirilen lazer diskektomi ile sağlığına kavuştu. Özel Grandmedical Hospital Genel Müdürü Dr. Mehmet Çerçi, Manisa’da ilk defa kendi hastanelerinde gerçekleştirilen operasyonla ilgili verdiği bilgide, “Hastanemizde ilk defa olarak lazer diskektomi müdahalesi yapılmıştır. Lazer Diskektomi; 10 dakika süren, genel anestezi gerektirmeyen sadece lokal anestezi ile skopi görüntüleme sayesinde yapılan bir Liderbahis operasyondur. Hastamız Gülşen Özhan, L4-5 Bel Fıtığı nedeniyle hastanemize başvurdu. Müdahale sonrası ise bir saat içinde ayağa kalkarak normal yaşantısına döndü” dedi.

Özel Grandmedical Hospital’ın Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Selçuk Saydam ise Gülşen Özhan’ı sağlığına geri kavuşturan operasyon olan diskektomi hakkında yaptığı açıklamada, “Lazer uygulaması her bel fıtığına yapılmaz. Öncelikle hasta 60 yaş altında olacak, fıtığın boyutu 1.5 cm’yi geçmeyecek, kopmuş serbest fıtık parçası olmayacak, bel kayması ve dar kanal hastalığı olmayacak, iki bel-omur arası mesafe %50’den dar olmayacaktır” şeklinde konuştu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94