DANSIN PATRONLARI ŞAMPİYON OLDU

Manisa Dans Akademisi’nin Latin dansçıları Ömür Kaynak ile Mert Uğur çifti Ankara’da yapılan Türkiye Salsa Şampiyonası Gençler klasmanında, Görkem Dahiller ve Nilge Akkaya çifti ise Yıldızlar klasmanında Türkiye Şampiyonu olarak Manisa’yı gururlandırdı

DANSIN PATRONLARI ŞAMPİYON OLDU
banner87
 Manisa’nın yetenekli  dansçıları başkentte zirveye çıktı.4 Şubat’ta Ankara’da düzenlenen Türkiye Salsa Şampiyonası’na katılarak yeteneklerini sergileyen Manisa Dans Akademisi’nin genç dansçıları Ömür Kaynak -Mert Uğur çifti ve Görkem Dahiller-Nilge Akkaya çifti Manisa’yı birincilik madalyalarıyla döndü.  Ömür-Mert çifti Gençler klasmanında, Görkem-Nilge çifti ise Yıldızlar klasmanında Türkiye şampiyonluğun kazandı. Yarışmaya 2 çiftle katılan Manisa Dans Akademisi de dansçılarının elde ettiği başarılarla önemli bir Mobilbahis başarıya imza attı.

Manisa Dans Akademisi antrenörü, Dans Sporlar İl Temsilcisi Volkan Doğan dansçıların elde ettiği şampiyonlukların kendilerini gururlandırdığını ifade etti. Ankara’da Manisa’nın adını başarıyla temsil ettiklerini kaydeden Doğan hedeflerinin gelecek yarışmalarda daha çok sporcuyla birincilikler elde etmek olduğunu dile getirdi.  Ömür Kaynak- Mert Uğur çifti emeklerin karşılığını aldıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Ömür-Mert ve Görkem-Nilge çfitleri hedeflerinin gelecek şampiyonalarda da aynı başarıyı sürdürüp Manisa’yı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94