banner83

Dansın Şehzadeleri Marmaris’te Rekor Kırdı

Manisa’da Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tek özel dans ve müzik okulu olan Can Polat Karayel Dans ve Müzik Akademisi’nin dansçıları, geçtiğimiz hafta Marmaris’te yapılan Sportif Salsa Dans Yarışmaları ve Kulüplerarası Salsa Şampiyonası’nda aldıkları derecelerle yarışmaya damga vurdular.

Dansın Şehzadeleri Marmaris’te Rekor Kırdı
banner87

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Sportif Salsa Dans Yarışmaları ve Kulüplerarası Salsa Şampiyonası geçtiğimiz hafta Marmaris'te gerçekleşti. Manisa MEB Can Polat Karayel Dans ve Müzik Akademisi öğrencileri burada sergiledikleri performansla önemli bir başarıya imza attılar. Akademi öğrencilerinden 22 sporcu katıldıkları yarışmada 7 Türkiye şampiyonluğu, 7 Türkiye ikinciliği ve 6 Türkiye 3’üncülüğü alarak yarışmaya damga vurdular.

“KENDİ REKORUMUZUN ÇITASINI YÜKSELTTİK”

Okulun baş antrenörü ve 2. Kademe Latin Dansları Antrenörü Can Polat Karayel elde ettikleri dereceleri şu sözlerle değerlendirdi; “Pandemi döneminde hazırlanmak çok zordu. Ama biz takımımla bu zorluğun üstesinden geldik. Emeklerimizin karşılığını almak ve kendi rekorumuzun çıtasını yükseltmek benim için büyük mutluluk. Tüm takımıma teşekkür ediyorum. Bu başarıda en büyük pay onların.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94