İsmail Aydın
Köşe Yazarı
İsmail Aydın
 

FERDİ ZEYREK

31 Mart seçimleri sonrası siyaset benim için bitti, artık varsa yoksa Manisa var. Tüm Manisa halkı ile birlikte şehrimizi yöneteceğiz. Her konuda halkımızla bütünleşerek hizmet vereceğiz. Öncelikli görevlerimiz arasında, karbonsuz ve tertemiz bir hava solumak için çalışacağız, raylı sistem üzerinde duracağız. *** Manisamızın STK'ları ile fikir alışverişinde bulunup onların önerilerini mutlaka değerlendireceğiz. Manisamızın 10 milletvekili var, hepsi ile görüştüm. Herkesin Manisamız için yapılacak her iyileştirme taşının altına elini koymasını ve söz vermesini istedim. Parti ayrımı yapmadan destek vermeyenleri de halkımızla paylaşacağım. Manisamızın altyapısından ulaşımına kadar her konuda fikir birliği, konsensüs ve ortak akılla hareket etme zamanıdır. *** Benim öncelikli görevim, bu şehrin değerini artırmaktır. Bunu yapmak için de herkesin desteğine ihtiyacım var. Bu konuda yapılabileceklerin en iyisini yapmaya çalışacağız. Altyapıdan turizme kadar önemli projeler oluşturuyoruz ve bu projeleri hayata geçirmek öncelikli görevimiz olacaktır. Ayrışma değil birleşme zamanıdır. İYİ DİLEKLERİMİZİ SUNDUK Bu sözler Ferdi Zeyrek'in sözleridir. Biz MADOST olarak kendisini kutlama ziyaretine gittik. MADOST (Manisa Sevgi ve Dostluk Cemiyeti) olarak iyi dileklerimizi sunduk. Ferdi Zeyrek, gayet mütevazı ve samimi bir karşılamada bulunarak yukarıdaki açıklamalarda bulundu. Temennimiz, bu duruşunu sürdürmesi ve söylemlerinin arkasında durmasıdır. ERGÜN’ÜN ALEYHİNDE BİR CÜMLE DAHİ KULLANMADI Bir şey daha eklemek istiyorum. Ferdi Zeyrek'in, Cengiz Ergün aleyhinde bir tek cümle dahi kullanmaması dikkat çekiciydi. Bilakis, tam aksine, "Cengiz Ergün'den Allah razı olsun, Manisamıza hizmetleri oldu," demesi barış ve birliktelik mesajlarının güzelliklerindendi.
Ekleme Tarihi: 23 Mayıs 2024 - Perşembe
İsmail Aydın

FERDİ ZEYREK

31 Mart seçimleri sonrası siyaset benim için bitti, artık varsa yoksa Manisa var. Tüm Manisa halkı ile birlikte şehrimizi yöneteceğiz. Her konuda halkımızla bütünleşerek hizmet vereceğiz. Öncelikli görevlerimiz arasında, karbonsuz ve tertemiz bir hava solumak için çalışacağız, raylı sistem üzerinde duracağız.

***

Manisamızın STK'ları ile fikir alışverişinde bulunup onların önerilerini mutlaka değerlendireceğiz. Manisamızın 10 milletvekili var, hepsi ile görüştüm. Herkesin Manisamız için yapılacak her iyileştirme taşının altına elini koymasını ve söz vermesini istedim. Parti ayrımı yapmadan destek vermeyenleri de halkımızla paylaşacağım. Manisamızın altyapısından ulaşımına kadar her konuda fikir birliği, konsensüs ve ortak akılla hareket etme zamanıdır.

***

Benim öncelikli görevim, bu şehrin değerini artırmaktır. Bunu yapmak için de herkesin desteğine ihtiyacım var. Bu konuda yapılabileceklerin en iyisini yapmaya çalışacağız. Altyapıdan turizme kadar önemli projeler oluşturuyoruz ve bu projeleri hayata geçirmek öncelikli görevimiz olacaktır. Ayrışma değil birleşme zamanıdır.

İYİ DİLEKLERİMİZİ SUNDUK

Bu sözler Ferdi Zeyrek'in sözleridir. Biz MADOST olarak kendisini kutlama ziyaretine gittik. MADOST (Manisa Sevgi ve Dostluk Cemiyeti) olarak iyi dileklerimizi sunduk. Ferdi Zeyrek, gayet mütevazı ve samimi bir karşılamada bulunarak yukarıdaki açıklamalarda bulundu. Temennimiz, bu duruşunu sürdürmesi ve söylemlerinin arkasında durmasıdır.

ERGÜN’ÜN ALEYHİNDE BİR CÜMLE DAHİ KULLANMADI

Bir şey daha eklemek istiyorum. Ferdi Zeyrek'in, Cengiz Ergün aleyhinde bir tek cümle dahi kullanmaması dikkat çekiciydi. Bilakis, tam aksine, "Cengiz Ergün'den Allah razı olsun, Manisamıza hizmetleri oldu," demesi barış ve birliktelik mesajlarının güzelliklerindendi.

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve manisadenge.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.